Історія кави – Походження кави і географія його вирощування

Кава увійшла в побут сучасної людини давно, але набагато пізніше, ніж чай, який заварюється і п’ється протягом тисячоліть. Якщо говорити про східну європу, то знайомство з ним трапилося і зовсім недавно (звичайно, за мірками історії).

Міфів навколо кави і про його походження багато. Існують як «офіційні легенди», які підносяться з застереженням «за непідтвердженими даними», так і відверті вигадки, що видаються за правду. Ми залишимо міфи осторонь і розглянемо справжню історію кави, яка, незважаючи на свою простоту, досить цікава.

Звідки пішло кавове дерево?

Дивно, але також, як і людина, кавове дерево веде свою історію з Африки. І навіть більше того: з одного регіону походження, велика частина території якого сьогодні називається Ефіопією. У тропічних лісах і саванах Ефіопського, або Абіссинського, нагір’я, серед численних дерев, в тому числі кавових, проходила рання історія людиноподібних предків.

Вживали древні гомініди, кавові ягоди – достовірно невідомо, однак запропонувати це можна з великою часткою впевненості. Можливо, саме через походження з одного регіону кави так любимо нами і сьогодні.

Початок культивації людиною

Про походження способу заварки мелених зерен в тому вигляді, як ми це робимо сьогодні, достовірних відомостей немає. Однак історії відомо, що до кінця XIV століття на арабському сході попит на зерна вже був. До цього часу в нагір’ях Ємену, клімат якого схожий на Ефіопський, починають вирощувати низькорослі види кавового дерева, відомого нам під назвою coffea arabica. Походження цих дерев – те саме Абиссинское нагір’я, що знаходиться через протоку.

На Сході кави набирає популярність дуже швидко. Протягом XV ст. напій, приготований з нього, приходить в кожен будинок. У містах організовуються громадські кав’ярні, які виконують функції ігрових клубів та місць для обговорення новин. До XVI ст. звичка пити каву отримує поширення у всій передній Азії, включаючи території сучасних Ірану, Сирії та Туреччини.

Варто відзначити, що мусульманські клірики і світські правителі спочатку ставилися до кави негативно і навіть забороняли його вживання під страхом покарання. Доходило до того, що одного разу всі кав’ярні в Саудівській Аравії були повністю ліквідовані. Однак такі репресії тривали недовго.

История кофе - Происхождения кофе и география его выращивания

Поширення в Європу

Говорячи про походження кави в Європі, необхідно підкреслити, що його проникнення не відбувалося одномоментно. Англійці, голландці, французи в XVI-XVII століття вели активну експансіоністську діяльність (торгову і військову), проникаючи в усі куточки Старого Світу. Численні мандрівники відвідують арабський Схід і привозять звідти кави, спочатку для особистого використання, а потім і в комерційних цілях. Якщо говорити про масове завезення каву в Європу, то він відбувався через Туреччину, в той час історії – дуже неспокійного сусіда на Сході, який воює з усіма на своїй західній і північній кордоні.

В першу чергу кава потрапляє з Османської імперії в Італію. Характерно, що католицьке духовенство, так само як і мусульманське, спочатку демонструвало негативне ставлення до нового напою, вбачаючи в ньому, висловлюючись сучасною мовою, ісламське походження, що представляє загрозу західного світу. Однак у 1600 р. Папа дозволив християнам пити каву, а в 1645 р. у Венеції вперше в історії була відкрита європейська кав’ярня.

Про походження кави на столах австрійців і угорців існує незвичайна історія. І ті, і інші періодично перебували з турками в стані війни. Відступаючи з поля бою, турки залишали свій провіант, містить в тому числі і мішки з кавою, який ставав трофеєм і відвозили додому переможцями.

Такий термін, як «французька кава», ніякого відношення до походження напою не має. Навіть круасани, що асоціюються з Францією, на саме справі потрапили в цю країну в той же час і по тому ж шляху, що і кави, – через Австрію з Туреччини.

Якщо говорити про територію сучасної України, то запорізькі козаки взаємодіяли з турками у формі натурального обміну і торгівлі, а також брали участь у військових діях проти них. З наявних джерел з історії, насамперед щоденників, відомо, що щонайменше в XVIII ст. заможні українці мали звичку пити каву.

История кофе - Происхождения кофе и география его выращивания

Сучасна історія кави

Араби продовжували контролювати виробництво кави протягом XV та XVI століття, встановивши заборону на вивезення дерев та сирих зерен. Однак на початку XVII ст. заповзятливі голландці поклали кінець арабської монополії. Таємно вивезли саджанці з Ємену, вони створили плантації у своїх колоніальних володіннях на індонезійських островах Ява і Суматра. Потім теж саме зробили французи – на островах в Індійському океані.

Протягом XVIII століття кавові дерева були висаджені скрізь, де вони могли зростати. У результаті сформувалися регіони, історія яких тісно пов’язана з виробництвом кави і донині:

  • Гвіана;
  • Бразилія;
  • Карибські острови (Мартініка, Ямайка, Куба);
  • Гватемала;
  • Коста-Ріка.

У всіх перерахованих регіонах вирощують виключно або переважно арабіку – ту саму, яку араби привезли з Ефіопського нагір’я, а голландці таємно викрали у арабів. Вивезений з Ємену саджанець опинився в ботанічному саду Амстердама, і саме йому, як вважається, зобов’язані походженням всі кавові дерева Нового Світу.

Подальша історія кави пов’язана з окультуренням іншого виду кавового дерева – coffea canaphora, має також африканське походження. Нам воно відоме під назвою «робуста». Це відбулося в кінці XIX ст., тобто на 500 років пізніше, ніж люди почали використовувати арабіку. Як відомо, робусту простіше і дешевше вирощувати. Введення її в обіг дозволило:

  • збільшити обсяг виробництва;
  • знизити собівартість кавових сумішей.

Крім того, поява суттєво дешевшою робусти дало можливість для розвитку нового сегмента кавового ринку розчинної кави. Використання для сублімації зерен арабіки недоцільно з-за високої ціни цього сорту. Чого не можна сказати про робусті, ідеально підходить на роль сировини для розчинної кави.

Таким чином, кавове дерево має африканське походження. Вийшовши з Ефіопського нагір’я, кава спочатку став арабським напоєм, а потім через Туреччину поступово придбав прихильників в Європі і по всьому світу. Ці найважливіші віхи його історії збереглися в назвах і по сей день: кращими вважаються зерна африканського походження – ефіопська арабіка, чорний кави, приготований в джезві, називають турецьким, а саму дзезве – туркою.

#кави
#історія кави